НовиниТренінги

Дізнатися більше про наші новинки Ви можете саме ТуТ!

Розпочинається набір на курси

Опубліковано 14.06.2014 | Написав: | Категорія: Новини,Тренінги | 28 коментарів

Раді повідомити вас, що розпочинається набір на курси “Перманентний макіяж”, “Майстерність 3D нарощення вій”, “Курс надання невідкладної допомоги при надзвичайних ситуаціях”(безкоштовний у зв”язку з теперішньою ситуацією в країні), “Основи медсестринської справи та догляду за хворими”, “Невідкладна допомога на догоспітальному етапі”, “Невідкладні стани у естетичній медицині” (курс для осіб з медичною освітою).

Коментар

  • Ірина

    21.07.2014 о 13:55

    Доброго дня!
    Коли розпочинаються і скільки тривають курси невідклад. допомоги при надзвичайних ситуаціях та основи медсестрин. справи? Яка ціна

  • Наталія

    18.08.2014 о 16:29

    Доброго дня! скажіть скільки коштуватимуть курси досметолога для того щоб стати дермато-косметологом?

  • Косметолог

    18.08.2014 о 21:14

    Доброго дня!
    Ірино, набір плануємо зробити з 1 вересня на курс “Невідкладна допомога” безкоштовно, а “Медсестринська справа” 4 місяці 1200грн/міс.
    Наталко, вартість навчання на курсі “Медична косметологія” становить 5600 грн, оплата здійснюється в три етапи.

  • solichka

    11.10.2014 о 12:11

    Доброго дня!! коли розпочинається набір студентів на нігтьовий дизайн??? чи можна в будь-який час записуватись?? яка вартість курсу?

  • Косметолог

    12.10.2014 о 18:26

    solichka, навчання на курсі “Нігтьовий дизайн” можна розпочати у будь-який час, оскільки проводиться за індивідуальним графіком. Вартість повного курсу(манікюр, педикюр, художній розпис, нарощення нігтів та гель-лак) 4000грн.Оплата вноситься поетапно. Можна також обирати лише дин з вищеперерахованих напрямів навчання.

  • Alina

    16.10.2014 о 09:07

    Скажіть будь ласка коли починається набір на курс “ботулінотерапія”?

  • Леся

    21.11.2014 о 23:18

    Доброго дня! Коли розпочинають набір на курс “Медична косметологія”? Якого зразка даєте диплом, чи посвідчення?

  • Mariya

    30.11.2014 о 14:40

    Доброго дня! Коли відбувається набір на курси “Медсестринська справа” і який розклад занять?

  • тетяна

    30.11.2014 о 15:20

    Доброго дня. Цікавить графік занять по курсу медичноі косметологіі, скільки часу триваэ, вартість та дати набору в січні. Чи можливо зовсім без медичноі освіти працевлаштуватись в даній сфері , закінчивши Вашу школу? Дякую

  • Марія

    16.12.2014 о 20:33

    Доброго дня! мене цікавить курс косметології,ціна, коли відбудеться наступний набір, скільки часу триває, чи можливо займатися за індивідуальним графіком?

  • Оксана

    14.01.2015 о 15:50

    Добрий день! Коли розпочинається курс “Медична косметологія” ? Я з м. Тернопіль тому цікавить графік занять…. Дякую

  • Катерина

    27.02.2015 о 13:47

    Добрий день, коли наступні курси по Медичній косметології?

  • Юлія

    07.04.2015 о 20:05

    коли курси косметології і ціну будь ласка???

  • Оксана

    13.04.2015 о 14:02

    Доброго дня!Коли починається набір на курси медичної косметології,скільки часу тривають курси,яка вартість навчання?

  • Вікторія

    29.05.2015 о 23:19

    Добрий день) коли наступні курси перманентного макіяжу і іх вартість,скільки тривають?

  • Олександра

    07.06.2015 о 19:53

    Доброго дня,коли будуть проводитися наступні курси по медичній косметології,вартість навчання?дякую)

  • Марта

    09.06.2015 о 19:53

    Доброго дня, прошу сказати коли розпочинається курс медичної косметології?

  • Софія

    23.07.2015 о 06:40

    Доброго дня.коли відбудетьчя набір на курси “медична коссетологія”? Тривалість курсів?

  • Лілія

    27.07.2015 о 11:34

    Доброго дня! Мене також цікавить питання про курси”медична косметологія”.Строки набору,термін навчання і ціна?

  • Ольга

    20.10.2015 о 10:45

    Доброго дня! Мене також цікавить питання про курси”медична косметологія”.Строки набору,термін навчання і ціна?

  • Руслана

    11.11.2015 о 11:15

    Доброго дня. Цікавить графік занять по курсу медичноі косметологіі, скільки часу триваэ, вартість та дати набору в січні. Чи можливо зовсім без медичноі освіти працевлаштуватись в даній сфері , закінчивши Вашу школу? Дякую

  • Ярина

    17.11.2015 о 23:05

    Доброго дня! Мене цікавлять курси медичної косметології. Яка зараз ціна, та коли проводиться набір? Чи можливо влаштуватись на роботу, якщо в мене немає медичної освіти, і чи допомагаєте ви в цьому питанні своїм випускникам?

  • Христина

    06.12.2015 о 21:58

    Доброго дня!Коли починається набір на курси медичної косметології,скільки часу тривають курси,яка вартість навчання,який диплом надається якщо я студентка мед.інституту???

  • Карина

    15.01.2017 о 23:07

    Доброго вечора, цікавлять курси татуажа

  • Поліна

    25.01.2017 о 21:10

    Добрий вечір,підкажіть ціну курсу Медична косметологія)

  • Тетяна

    29.01.2017 о 20:32

    Добрий вечір) цікавлять курси “Медична косметологія” ) коли починаються і скільки коштують)))

  • Маріанна

    15.02.2017 о 19:01

    Добрий вечір,хочу до Вас на курси “Медична косметологія”,ціна?чи є заняття після 18:00?Який диплом чи сертифікат видаєте(є вища медична освіта)?

  • Галина

    15.06.2017 о 01:16

    Добрий вечір.Цікавлять курси Медична косметологія.Ціна,коли відбуваються набори,скільки часу тривають і який диплом чи сертифікат ви видаєте.Уже є вища фармацевтична освіта.Дякую