Переваги

навчання в нашій школі

Переваги навчання в Міжнародній школі медичної косметології:

Заняття проводяться за індивідуальним графіком. Програма практичних та теоретичних занять побудована згідно з міжнародними стандартами та вимогами надання освіти в галузі естетичної медицини. Після закінчення навчання видається міжнародний диплом встановленого зразка з додатком до диплому та сертифікатами.

Навчання проводиться на професійній косметиці провідних світових виробників( Physiotherm, Dr.Spiller,EllaBache, Sothys, Hollyland, Farmona, Coreme, Excell, Ineldea, Nectarome, Restylane, Jalupro, INNO SEARCH…), яка повністю забезпечується школою. Під час навчання студенти мають можливість відвідувати майстер-класи різних косметологічних компаній.

 1. Індивідуальний графік занять.
 2. Навчальна програма побудована згідно з міжнародними стандартами та вимогами надання освіти в галузі естетичної медицини.
 3. Навчання проводиться виключно на матеріалах школи.
 4. Впродовж навчання студентам надається можливість відвідування майстер-класів провідних косметичних виробників.
 5. Оплата за навчання здійснюється поетапно.
 6. При потребі, школа забезпечує студентів житлом.
 7. Важливим фактором є сприяння у працевлаштуванні випускників – наші студенти успішно працюють у таких косметологічних клініках як Новодерм, Персона Люкс, Дермато-косметологічний центр, СПА-центрах – Ріксос, Женева, Карпати та у VIP- салонах краси, а також ведуть приватну практику в Україні та країнах Європи і США.
 8. Засновник школи та викладач медичної косметології  д-р Софія Грицак – лікар дерматовенеролог, косметолог, анестезіолог, міжнародний сертифікований тренер з контурної пластики компанії Q-Med, Швеція, науковий консультант з питань естетичної медицини компанії Genethia(Рим, Італія), лауреат Х всеукраїнського конкурсу косметологів «Перлина майстерності», член Асоціації превентивної та анти-ейдж медицини.
 9. Навчальний процес забезпечується також роботою викладачів ЛНМУ ім. Данила Галицького лікарями – косметологами, терапевтами вищої категорії, косметологом-естетистом, візажистом та майстром манікюру міжнародного рівня.
 10. Завдяки співпраці    Міжнародної школи медичної косметології зі спеціалістами вищої категорії ОКЛ, студенти мають можливість спостерігати та брати участь у підготовці пацієнтів до пластичних операцій, а також інших складних маніпуляцій в сфері естетичної медицини та косметології.
 11. На нашій базі успішно проводиться підготовка спеціалістів до конкурсів косметологів, а також наукова підтримка в написанні спеціалізованих праць, презентацій.