Основи косметології

Бачення та наша місія

КОСМЕТОЛОГІЯ – наука, чи мистецтво?

На це запитання не можна дати однозначної відповіді, оскільки ця галузь медицини стоїть на межі класичної дерматокосметології та високого мистецтва, віддзеркалюючи одвічне прагнення ЛЮДИНИ до краси та досконалості.

Важко собі уявити той далекий час, коли зірка КОСМЕТОЛОГІЇ засяяла на небосхилі природничих наук, але можемо бути переконаними, що, пройшовши довгі та важкі століття свого становлення, вона посіла належне місце у сучасному світі.

Далеко позаду залишилася епоха жерців, які відкривали секрети косметології для величних фараонів та цариць Єгипту, древньогрецьких косметів, які гармонізували душу та удосконалювали красу тіла патриціїв, воїнів та знаті. Косметології вдалося гідно вистояти важкі століття переслідувань у Європі за час інквізиції і остаточно розквітнути в епоху Відродження, щоби більше ніколи не зупинятися у своєму розвитку.

ХХ століття принесло КОСМЕТОЛОГІЇ багато наукових відкриттів і дало змогу зайняти гідну позицію серед медичних дисциплін, тісно переплітаючись з дерматологією, пластичною хірургією, фармакологією, стоматологією, терапією.

У ХХІ столітті на службі в КОСМЕТОЛОГІЇ стоять сотні науково-дослідних інститутів, тисячі клінік та сотні тисяч косметологічних кабінетів, СПА-центрів, салонів краси по усьому світу.
Наш час диктує нові та доволі строгі вимоги до професіоналізму працівників косметичної галузі. Спеціалістам прикладної естетики різних рівнів необхідно не лише досконало володіти базовими медичними та клінічними знаннями, а й у повній мірі опанувати навики класичної та апаратної косметології, постійно удосконалювати здобуті знання, підвищувати свою кваліфікацію, іти в ногу з досягненнями сучасної медицини.

Саме такі завдання у підготовці спеціаліста КОСМЕТОЛОГА ставить перед собою Міжнародна школа медичної косметології MEDIOCRIS, яка готує висококваліфікованих працівників у галузі медичної косметології, візажу та нігтьового дизайну для роботи в Україні та за її межами.

З осені 2011року на нашій базі відкрила свої двері ще й «Авторська школа перукарського мистецтва Степана Ченя».