Блоґ

Дізнатися більше про наші новинки Ви можете саме ТуТ!

Маска гніву на обличчі: все, що потрібно знати про міжбрівні зморшки.

Опубліковано 14.12.2017 | Автор: | Категорія: Блоґ

Старіння — це фізиологічний процес, у певному віці підготовлений до запуску в організмі кожної людини. І його перші ознаки виникають, насамперед, на ніжній шкірі обличчя. Корекція мімічний зморшок — це один із найбільш частих запитів пацієнтів, з якими вони звертаються до фахівців естетичної медицини. Виражені глибокі та дрібні мімічні зморшки миттєво видають справжній вік людини, і, значною мірою, погіршують його зовнішній вигляд. Особливо турбують пацієнтів міжбрівні зморшки.

Чому виникають і, як усуваються міжбрівні зморшки на обличчі.

Міжбрівні зморшки — це дуже поширена естетична проблема, яка турбує пацієнтів абсолютно різного віку. Якщо дрібні зморшки біля очей деяким людям можуть здаватися, навіть милими, то міжбрівні зморшки у їхніх власників викликають лише негативні емоції. Ці зморшки в народі називають зморшками гніву або смутку, бо побачити їх можна на обличчі, що виражає саме ці емоції.

Якщо в молодому віці міжбрівні зморшки всього лише показують емоційний стан, у більш старшому — вони стають постійними, й обличчя пацієнта весь час здається, похмурим і злим. На щастя, з допомогою сучасних косметологічних методик можна легко й ефективно усунути цю проблему.

Формування мімічних зморшок — це генетично зумовлений процес, що характеризується неминучими віковими змінами тканин обличчя.

Міжбрівні зморшки виникають у результаті таких причин:

  • вираженого і тривалого спазму м’язових волокон;
  • дискоординації скорочувальної функції мімічних м’язів обличчя;
  • в’ялості м’язів, що розвивається в результаті заміни частини м’язових волокон сполучнотканинними, що не мають здатності до скорочення й розслаблення;
  • вікового «в’янення» шкіри, що проявляється сухістю, зниженням еластичності, й іншими змінами, що виникають, в середньому, після 25 років.

Процесу розвитку міжбрівних зморшок сприяє, тривале навантаження на мімічні м’язи, пов’язане з низькою гостротою зору або професійною діяльністю, погане харчування, шкідливі звички, значні зміни маси тіла, а також неправильний догляд за шкірою обличчя.

Механізм формування міжбрівних зморшок на обличчі.

Міжбрівні зморшки можуть мати горизонтальний або вертикальний напрям, а також різну глибину. Спочатку такі зморшки є динамічними, а потім, приблизно після 25 років, стають статичними, тобто, постійними.

Формуються вони в результаті спільної діяльності наступних груп мімічних м’язів обличчя:

  • «м’язи зверхнього погляду», пучки яких кріпляться до кістки в області перенісся, і вплітаються в шкіру брів. Коли ці м’язи скорочуються — серединні кути брів відтягуються донизу, а в області перенісся з’являється поперечна зморшка;
  • м’язи, що опускають брову, які є частиною очноямкового відділу;
  • м’язи, що зморщують брови, які кріпиться до лобової кістки, і вплітаються в шкіру брів до внутрішнього кута орбіти ока.

Ін’єкційні методи корекції міжбрівний зморшок

Найбільш ефективно виконати корекцію міжбрівний зморшок можна з допомогою сучасних косметологічних ін’єкційних методик. Серед них — особливо популярними є процедури ботулінотерапії й контурної пластики філерами на основі гіалуронової кислоти.

Ботулітоксин оптимально підходить для пацієнтів старше 35 років, але застосування ін’єкцій ботулотоксину навіть у віці 25 років не має негативних наслідків.

Введення ботулотоксину в певні точки на обличчі пацієнта дозволяє отримати розслаблення ділянки м’язів, водночас, зберігши її функцію, результатом чого є зменшення вираженості зморшки. Так само, філери, які використовуються в процедурі контурної пластики, дозволяють заповнити зморшку, отже, вирівнявши рельєф шкіри. Корекція міжбрівних зморшок з допомогою ін’єкційних методик — це швидка, безпечна й ефективна методика, яка дозволяє отримати виражений результат на тривалий період.

Коментарі