Блоґ

Дізнатися більше про наші новинки Ви можете саме ТуТ!

Наші здобутки за останній місяць

Опубліковано 13.04.2012 | Автор: | Категорія: Блоґ

Москва 2012

4-6.03.2012р на базі НМЦ Валлекс-М, м.Москва Грицак Софія Олегівна успішно пройшла сертифікацію на звання регіонального тренера в Україні по ін’єкційних методиках.

З 27.03.2012 року наш викладач Василина Породко стала сертифікованим тренером компанії SOTHYS.

В період з 24 по 30 березня 2012 року Софія Грицак успішно провела тренінги по ін’єкційних методиках у Києві, Сімферополі та Севастополі.

В рамках міжнародної виставки Інтершарм 2012, яка відбулася 4-6 квітня 2012 року Софія Грицак виступила з чотирма доповідями на тему “Ревіталізація препаратами на основі стабілізованої гіалуронової кислоти сімейства Рестілайн“, “Сучасні європейські тренди в контурній пластиці губ препаратами RESTYLANE“, а також провела ряд консультацій з косметологами-естетистами.

Найприємнішою новиною цьогорічної виставки, а саме всеукраїнського конкурсу косметологів “Перлина майстерності” стала перемога лікаря-дерматокосметолога клініки “Персона Люкс” Лариси Печенюк. Також вітаємо лікаря дерматокосметолога клініки “Новодерм” Юлію Лійко з отриманням звання лауреата цьогорічного конкурсу і бажаємо невичерпної наснаги, віри у себе та подальших професійних злетів.

Нам особливо приємно, що до конкурсу переможниця та лауреат були підготовані прекрасним тандемом спеціалістів естетичної медицини Вікторією Зеленюк та Софією Грицак.

Коментарі

  • lukshin

    15.04.2012 о 20:49

    вітаємо з впевненим розвитком!