Новини

Дізнатися більше про наші новинки Ви можете саме ТуТ!

Українські фахівці контурної пластики відвідали Паризьку Академію Q-Med

Опубліковано 15.03.2012 | Автор: | Категорія: Новини

Академія Q-MED – це унікальне місце зустрічі професіоналів в самому серці світової столиці краси і стилю. Двері Академії відкриті для всіх фахівців, що бажають отримати знання та обмінятися практичним досвідом з визнаними експертами в області естетичної медицини та пластичної хірургії.

На початку лютого 2012 Софія Грицак разом з групою провідніх косметологів України відвідала авторський майстер-клас лікара Філіпа Берроза (Dr Berros, Франція), пластичного хірурга, одного з розробників концепції і технології «Restylane Soft Restoration» із застосуванням канюль Pix’L . Цей метод дозволяє розширити традиційні показники для контурної пластики, зробити її атравматичною і безпечною, а також працювати в складних зонах.

Під час свого майстер-класу лікар Берроз представив кілька авторських методик корекції складних зон, детально зупинився на анатомічних особливостях даних областей і розкрив секрети найбільш ефективних технік. Найбільший інтерес у наших фахівців викликала техніка корекції підочної борозни. Цей естетичний дефект може з’явитися навіть у досить молодому віці, а у деяких через генетичної схильності є вже з ранньої юності. Зменшення (атрофія) тканини в цій зоні (або її початковий недолік) визначає появу «втомленого погляду», «темних кіл» під очима.

Сподіваємося бачити Вас серед учасників наступного майстер-класу в Паризькій Академії Q-Med!

Коментарі