Новини

Дізнатися більше про наші новинки Ви можете саме ТуТ!

Звіт про наші здобутки за травень

Опубліковано 10.06.2012 | Автор: | Категорія: Новини

З 24 по 26 травня 2012 року група провідних українських спеціалістів відвідала завод компанії Q-Med у місті Упсала, що у Швеції.

May 2012

Західний регіон України був представлений п.Лесею Немелівською,засновником «Медичного клубу СПА», а також регіональним тренером компанії Валлекс М, засновником «Міжнародної школи медичної косметології» д-р Софією Грицак.

В рамках відвідин наші спеціалісти безпосередньо ознайомилися з процесом виробництва гіалуронової кислоти Рестілайн, особливостями її стабілізації шляхом NASHA, а також мали змогу наочно лабораторно порівняти її фізико-хімічні та біологічні властивості з іншими видами ГК світових виробників.

У Стокгольмі ми мали честь відвідати тренінг пластичного хірурга д-ра Фредеріка Берна присвяченого особливостям корекції косметичних дефектів обличчя за допомогою препаратів групи Рестілайн, а також ознайомитися з його авторськими техніками в контурній пластиці.

Маємо за велику честь той факт, що д-р Фредерік Берн зацікавився розробками українського тренера по контурній пластиці д-ра Софії Грицак та запропонував обмінятися результатами напрацювань.

Компанія Валлекс М завжди радо запрошує на міжнародні тренінги лікарів, які у своїй практиці активно використовують препарати групи Рестілайн, тому запрошуємо усіх зацікавлених осіб до співпраці!

Коментарі

  • медикамент

    20.06.2012 о 15:29

    Мої найщиріші вітання!

    P.S. На станніх двох фото не на те сфокусувалася фотокамера, варто було увімкнути режим макроз’омки 😉