Дізнатися більше про наші новинки Ви можете саме ТуТ!

Контурна пластика губ

Опубліковано 03.05.2011 | Автор: | Категорія:

Не секрет, що губи жінки повинні бути привабливими. Такими можуть бути лише чуттєві, пухкі і помітні губи. Якими б косметичними засобами не користувалися жінки, тільки професійний косметолог в змозі створити оптимальний об’єм губ за допомогою новітніх методик.

Контурна пластика губ дозволяє значно коригувати й удосконалювати зовнішність. Сьогодні можливе проведення пластики двома способами: хірургічний метод та контурна пластика.

Методи збільшення губ

Хірургічний метод збільшення губ

Даний метод -це хірургічне втручання і застосовується за медичними показаннями, якщо потрібна істотна корекція верхньої і/або нижньої губи. Якщо пацієнту необхідна хірургічна корекція дефектів, фахівець проводить збільшення форми губ і зміну їх форми під час пластичної операції. Даний спосіб збільшення або корекції вимагає тривалої реабілітації пацієнта і дотримання всіх вказівок лікаря.

Контурна пластика губ

І, нарешті, третій спосіб – контурна пластика губ. Косметичне збільшення губ вважається найсучаснішим, ефективним і безпечним способом, який дозволяє домогтися найкращих результатів. Для додання об’єму губ застосовуються ін’єкції Рестилайн,  Перлайн і Суржідерм – сертифікованих безпечних препаратів. Їх основна перевага – натуральні компоненти, що дозволяють організму добре засвоювати ін’єкції, не викликаючи алергії і побічних ефектів. Контурна пластика здатна істотно підкоригувати губи: збільшити об’єм, зробити їх симетричними, підкреслити контур і зволожити. Корекція і збільшення губ гіалуроновою кислотою користується великим успіхом серед пацієнтів через простоту, легкість проведення і відсутність будь-яких недоліків. Збільшення губ гіалуроновою кислотою проводиться в косметологічної клініці.  Філлери з препаратом вводяться під шкіру дуже тонкими голками. При проведенні процедури використовується анестезія, що дозволяє уникнути болю і дискомфорту. Дуже важливо і те, що ін’єкція не залишає жодних слідів або шрамів. Збільшення губ гіалуроновою кислотою тримає форму губ близько восьми місяців. Протягом цього часу кислота під дією специфічного ферменту поступово розсмоктується. За бажанням клієнта через півроку можна провести корекцію губ повторно.

Косметичне збільшення губ

Процедура виконується найтоншими голками, що забезпечують безболісність і точне введення препарату. Ін’єкції вводяться в кількох місцях на глибину близько 3 мм. Рестилайн і Суржідерм – сертифіковані високоякісні препарати, засновані на природній гіалуроновій  кислоті. Вона в певній дозі міститься в тканинах організму і її додаткове введення безпечно для здоров’я. Рестилайн і Суржідерм діють тільки в зоні введення препарату, не поширюючись по всьому організму.

Коментарі