Дізнатися більше про наші новинки Ви можете саме ТуТ!

Інєкції БТА (ботулінотерапія)

Опубліковано 16.03.2012 | Автор: | Категорія:

Ботулінотерапія – це введення під шкіру спеціальних препаратів, які розслаблюють м’язи обличчя і шиї і, тим самим, усувають саму причину мімічних зморшок.

Препарати ботулотоксини вводяться підшкірно і внутрішньом’язово, використовуються тільки тоненькі голочки, що робить процедуру майже безболісною. Важливо підкреслити, що ботулінотерапія сучасними препаратами не робить обличчя “маскою”: зберігається природна міміка, знімаються ознаки похмурого (втомленого) вигляду.

Омолоджуючий ефект видно через 2-3 дні після процедури і досягає максимуму на 10-14 день та триває протягом 3-6 місяців. Для досягнення потрібного ефекту рекомендовано повторення процедур в середньому 2 рази на рік.

З кожною наступною процедурою доза препарату зменшується, а ефект триватиме довше. При регулярному застосуванні ботулотоксину протягом 1.5 – 2 років, у повсякденному житті зникає звичка активного залучення міміки, пацієнт перестає “морщити” обличчя. Це є профілактикою появи мімічних зморшок. Також ботулінотоксини успішно використовуються для корекції гіпергідрозу – підвищеного потовиділення.

Коментарі