Дізнатися більше про наші новинки Ви можете саме ТуТ!

Процедури догляду за обличчям

Опубліковано 03.05.2011 | Автор: | Категорія:

Шкіру жінки, безперечно, можна назвати дзеркалом її віку. І насамперед це твердження стосується шкіри обличчя. Саме на ній в першу чергу відбиваються всі хвилювання і переживання – вони проступають у вигляді мімічних зморшок.

Нездоровий спосіб життя – брак свіжого повітря, нераціональне харчування, поганий сон, відсутність фізичних навантажень – також проявляється на шкірі обличчя, приводячи до її раннього старіння. Тому першою і основною порадою звичайно ж є підтримка всього організму в цілому в гідному стані. Фізичне здоров’я і психологічний комфорт – це найуніверсальніший косметичний рецепт.

Однак, крім цього, зрозуміло, існує безліч спеціальних рекомендацій по догляду за шкірою обличчя та шиї. Помилково вважається, що доглядати за ними можна час від часу – перед походом в гості, театр, ресторан. Турбота про шкіру повинна бути постійною.

Не меншою помилкою є думка, що до регулярного догляду потрібно приступати тільки при перших ознак старіння шкіри. Молода шкіра потребує турботи, що відповідає віку, менш інтенсивною, ніж у зрілому віці, але не менш регулярною.

Щоб шкіра завжди радувала око своєю свіжістю, пружністю, здоровим кольором, слід, крім повсякденного застосування косметичних засобів, здійснювати і спеціальні процедури, які підтримують тонус шкіри, сприятливо впливають на її здоров’я.

Коментарі